Pizza den v Rybníku (5. – 6. 4. 2024)

V pátek odpoledne jsme se sešli na našem tábořišti v Rybníku, kde jsme nejprve měli schůzku. Zahráli se hry, prozkoumalo se okolí….

Pak se začali uklízet větve ze spadlé olše u ohniště. Část členů připravovala oheň a další část sbírala větve na louce, čistil se nový sporák.

Když se podařilo oheň zapálit, přikládaly se větve, abychom vše spálili. Jakmile se čas nachýlil, začalo se opékat. Po večeři se ještě chvíli sbíraly větve a když se začalo stmívat, vzala se kytara a začalo se zpívat. Po vyčerpání repertoáru jsme se vydali do spacáku.

Ráno se dále pokračovalo v pálení větví a začalo se připravovat těsto na pizzu. Těsto se povedlo. Každý obdržel jedno a mohl si udělat svou pizzu. Někdo si dělal pizzu ve dvojicích, někdo sám. Kdo chtěl, dostal i další těsto. Celkem jsme udělali přes 20 pizz. Všem velmi chutnaly.

Jelikož bylo velmi teplo, část členů se šla ochladit do řeky, část prozkoumávala okolí. Pak se začalo s úklidem a většina zúčastněných přiložila ruku k dílu.

Fotky si můžete prohlédnout ZDE.