Celoroční hra 2024

Na oddílové schůzce 9.2.2024 jsme zahájili novou celoroční hru Po stopách Holubových.

Zde prozatím uvádíme bodování. Cílem je získat co nejvíce žetonů.

Získávání žetonů na cestu Po stopách Holubových (u každého bodu je uveden počet žetonů, jenž lze za danou aktivitu maximálně získat):

Za schůzku:

• Naučný program, či předem připravená hra (hry -k maximu bodů alespoň dvě)*1 – 2 ž
  • Připravený závod o body pro družinu – 1 ž
  • Chování (v případě velmi nevhodného chování jde získat i mínusové žetony) – 2 ž
  • Kompletní donesení všech věcí na schůzku – 1 ž
  • Excelentně napsaný deník (9–10 bodů v bodování) – 1 ž
  • Omluvená neúčast v Levitiu (alespoň den předem) – 3 ž
  • Omluvená neúčast bez Levitia (alespoň den předem) – 2 ž
  • Splnění úkolu CRH*2 – 3 ž

Za měsíc:

• Zápis do družinové kroniky – 2 ž
  • Splnění 5 bodů stezky za jeden měsíc – 2 ž
  • Účast na jednodenní akci/výletě – 1 ž
  • Účast na vícedenní akci – 2 ž
  • Splnění velké výzvy*3 – 6 ž
  • Velmi aktivní práce pro družinu (po domluvě rádce a vůdce) – 3 ž

Ostatní:

• Neskautské chování (schváleno odd. radou) – (- 10) ž
  • Splnění 10 bodů stezky za dva měsíce – 4 ž
  • Splnění všech velkých výzev (jednou lze vynechat)*4  – 30 ž
  • Nejvyšší počet členů družiny na odd. výletě, výpravě – 12 ž (max. 3 na osobu)

Za každou schůzku by šlo získat až 10 žetonů, po sečtení všech možných způsobů jejich nabrání by mohl jednotlivec mít za 1. měsíc až 56 žetonů a za celý půlrok až 333.

*1 Přípravu programu a her na schůzku je potřeba si domluvit dopředu na předchozí schůzce. Zároveň by bylo vhodné se v družině střídat (zapojit všechny členy).

*2 Každou schůzku bude zadán jeden jednoduchý úkol, po jehož splnění získá člen určené žetony.

*3 Velká výzva bude vyhlášena 1x za měsíc s termínem, do kdy je potřeba úkol splnit.

*4 Do tábora bude vyhlášeno celkem 5 výzev.

Pakliže někdo v celoročním bodování „zaspal“, těžko se mu bude bodová ztráta dohánět (aktuální výsledky bodování najdete na našich stránkách pod vaší družinou – rádce případně poradí).

Jelikož celoroční hra startuje právě dnes, tak všichni máme stejnou startovní pozici. Můžete se snažit!! Nejlepší z vás se v rámci tábora vydají na nějakou netradiční aktivitu (únikovka, laser game, paintball, apod.). Tak teď je jen na vás se co nejvíce snažit a získat co nejvíce žetonů. Svůj postup si budeš moci kontrolovat na mapě v klubovně.